Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Bahçemizdeki bitkiler

Italian-258 İncir Ağacı

İncir ağacı başlı başına farklı bir alem. Burası benim yeni keşfettiğim bir deniz. BAhçeme eklediğim her yeni cins için buraya yazılar girmeyi planlıyorum. İlk olarak incirlerin kralı olan 258 cinsi incir ile başlıyorum.

İtalyan 258’in kısaltması olan I-258, 1980’lerde İtalya’dan Amerika Birleşik Devletleri’ne getirilen çeşitli çeşitler arasından seçilmiş nadide bir incirdir. I-258, tüketici ve çiftçiler tarafından son derece verimli, inanılmaz derecede lezzetli, erken olgunlaşan ve yetiştirilmesi kolay olduğu için seviliyor. ve tutuluyor. Genellikle en lezzetli incirlerden biri olarak derecelendirilir ve en iyi aromalı incirlerin çoğu geç olgunlaşabilirken, I-258, serin iklimlerde bir breba mahsulünü ve oldukça erken mahsul olgunlaştırır. Harika bir incir ve çok daha yaygın olarak ekilmesi gereken bir türdür

Yetiştirmesi en kolay meyvelerden biri ve gerçek bir gurme lezzeti olan bu tatlı, nefis meyveden ziyafet çekmeden hayatınızı yaşamamalısınız. Taze İncirin tadını tam olarak çıkarmak için kendi incirinizi yetiştirmelisiniz. Tamamen olgunlaştıklarında ve yumuşadıklarında, onları uzun mesafelere nakletmek neredeyse imkansızdır. Herkes kendi bahçesine dikip oradan yemeli bence 🙂

Sulu bir incirdir ve meyve tadına ek olarak narenciye, mandalina ve çarkıfelek meyvesi olarak da farklı lezzetler almak mümkün.

Garden Addicted

10 yıldır hobi olarak bahçe yapıyorum. Ekiyorum , biçiyorum araştırıyorum her geçen gün yeni bilgiler öğreniyorum. Beni takip eden çok şey öğrenecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu